facebook twitter instagram
U-18 Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası
22.05.2017
 
Takımımızın da yer aldığı U-18 Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası 22-27 Mayıs tarihleri arasında Bursa'da oynandı.Takımımız Şampiyonayı 9. sırada tamamladı.
 
 
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Nilüfer BLD.
1
TOFAŞ
1
Beşiktaş
1
T.Telekom ANK
2
Acıbadem Üni.
2
Anadolu Efes
2
G. Karşıyakalılar
2
Bandırma Kırmızı
3
İlkadım 55 Gnç.
3
TED Ankara  Kolejliler
3
Darüşşafaka D.
3
Gelişim Koleji
4
Fenerbahçe
4
İzmir BŞB.
4
Sakarya BLD.
4
Türk Telekom
 
A GRUBU TAKIMLARI
O
G
M
A
Y
AVERAJ
PUAN
Fenerbahçe
2
2
0
186
123
1,5122
4
Nilüfer BLD.
2
1
1
157
189
0,8307
3
Acıbadem Üniversitesi
2
1
1
160
138
1,1594
3
İlkadım 55 Gençlik
2
0
2
104
157
0,6624
2
 
B GRUBU TAKIMLARI
O
G
M
A
Y
AVERAJ
PUAN
Anadolu Efes
2
2
0
171
131
1,3053
4
TOFAŞ
2
1
1
146
144
1,0139
3
TED Kolejliler
2
1
1
148
170
0,8706
3
İzmir BŞB.
2
0
2
143
163
0,8773
2
 
C GRUBU TAKIMLARI
O
G
M
A
Y
AVERAJ
PUAN
Darüşşafaka Doğuş
2
2
0
213
137
1,5547
4
Genç Karşıyakalılar
2
1
1
156
174
0,8966
3
Beşiktaş
2
1
1
157
158
0,9937
3
Sakarya BLD.
2
0
2
139
196
0,7092
2
 
D GRUBU TAKIMLARI
O
G
M
A
Y
AVERAJ
PUAN
Bandırma Kırmızı
2
2
0
218
126
1,7302
4
Gelişim Koleji
2
1
1
135
162
0,8333
3
Türk Telekom
2
1
1
164
165
0,9939
3
Türk Telekom Ankara
2
0
2
156
220
0,7091
2
 

 
22 Mayıs Pazartesi
TOFAŞ Spor Salonu
A
11:00
Nilüfer Belediye - Acıbadem Üniversitesi
86 - 83
A
13:00
İlkadım 55 Gençlik - Fenerbahçe
52 - 80
C
15:00
Beşiktaş - Genç Karşıyakalılar
73 - 81
C
17:00
Darüşşafaka Doğuş - Sakarya BLD.
112 - 62
Bursa Atatürk Spor Salonu
B
11:00
TOFAŞ - Anadolu Efes
69 - 80
B
13:00
TED Kolejliler - İzmir BŞB.
86 - 79
D
15:00
Türk Telekom Ankara - Bandırma Kırmızı
66 - 129
D
17:00
Gelişim Koleji - Türk Telekom
75 - 73
23 Mayıs Salı
TOFAŞ Spor Salonu
D
11:00
Bandırma Kırmızı - Gelişim Koleji
89 - 60
D
13:00
Türk Telekom - Türk Telekom Ankara
91 - 90
B
15:00
Anadolu Efes - TED Ankara Kolejliler
91 - 62
B
17:00
İzmir BŞB. - TOFAŞ
64 - 77
Bursa Atatürk Spor Salonu
A
11:00
Acıbadem Üniversitesi - İlkadım 55 Gençlik
77 - 52
A
13:00
Fenerbahçe - Nilüfer Belediye
106 - 71
C
15:00
Genç Karşıyakalılar - Darüşşafaka Doğuş
75 - 101
C
17:00
Sakarya BLD. - Beşiktaş
77 - 84
24 Mayıs Çarşamba
TOFAŞ Spor Salonu
C
09:00
Beşiktaş - Darüşşafaka Doğuş
74 - 81
C
11:00
Genç Karşıyakalılar - Sakarya BLD.
107 - 69
A
13:00
Nilüfer Belediye - İlkadım 55 Gençlik
91 - 83
A
15:00
Acıbadem Üniversitesi - Fenerbahçe
64 - 85
Bursa Atatürk Spor Salonu
D
09:00
Türk Telekom Ankara - Gelişim Koleji
77 - 83
D
11:00
Bandırma Kırmızı - Türk Telekom
113 - 67
B
13:00
TOFAŞ - TED Ankara Kolejliler
78 - 76
B
15:00
Anadolu Efes - İzmir BŞB.
102 - 70
 
ÇEYREK FİNAL GRUB MAÇLARI SIRALAMASI
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Fenerbahçe
1
Anadolu Efes
1
Darüşşafaka D.
1
Bandırma Kırmızı
2
Nilüfer BLD.
2
TOFAŞ
2
G.Karşıyakalılar
2
Gelişim Koleji
3
Acıbadem Üni.
3
TED Kolejliler
3
Beşiktaş
3
Türk Telekom
4
İlkadım 55 Gnç.
4
İzmir BŞB.
4
Sakarya BLD.
4
T.Telekom ANK
 
TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÇEYREK FİNAL / KLASMAN MAÇLARI
25 Mayıs Perşembe
TOFAŞ Spor Salonu (Final Grubu)
25
09:00
Fenerbahçe  – Genç Karşıyakalılar
77 - 70
26
11:00
Nilüfer BLD. – Darüşşafaka Doğuş
25 - 111
27
13:00
Anadolu Efes – Gelişim Koleji
97 - 54
28
15:00
TOFAŞ – Bandırma Kırmızı
53 - 78
Bursa Atatürk Spor Salonu
29
09:00
İlkadım 55 Gençlik  – Sakarya BLD.
82 - 71
30
11:00
İzmir BŞB. – Türk Telekom Ankara
96 - 79
31
13:00
Acıbadem Üniversitesi – Beşiktaş
68 - 62
32
15:00
TED Ankara Kolejliler – Türk Telekom
97 - 60

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARI FİNAL
26 Mayıs Cuma
Bursa Atatürk Spor Salonu (Final ve Klasman Grubu)
38
09:30
İlkadım 55 Gençlik  - İzmir BŞB.
66 - 75
34
11:30
Nilüfer BLD - TOFAŞ
64 - 99
35
13:30
Fenerbahçe – Anasolu Efes
72 - 86
36
15:30
Darüşşafaka Doğuş – Bandırma Kırmızı
55 - 66
39
17:30
Beşiktaş – Türk Telekom
84 - 74
40
19:30
Acıbadem Üniversitesi - TED Ankara Kolejliler
70 - 84
TOFAŞ Spor Salonu (Klasman Grubu)
37
09:30
Sakarya BLD. - Türk Telekom Ankara
75 - 87
33
14:30
Genç Karşıyakalılar – Gelişim Koleji
60 - 62
TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNAL
27 Mayıs Cumartesi
TOFAŞ Spor Salonu
41
10:00
Genç Karşıyakalılar - Nilüfer BLD
107 - 71
42
12:00
Gelişim Koleji - TOFAŞ
64 - 77
43
14:00
Fenerbahçe - Darüşşafaka Doğuş
95 - 100
44
16:00
Anadolu Efes - Bandırma Kırmızı
86 - 74
 
ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
Anadolu Efes
2
Bandırma Kırmızı
3
Darüşşafaka Doğuş
4
Fenerbahçe
5
TOFAŞ
6
Gelişim Koleji
7
Genç Karşıyakalılar
8
Nilüfer Belediyespor
9
TED Ankara Kolejliler
10
Acıbadem Üniversitesi
11
Beşiktaş
12
 Türk Telekom
13
İzmir BŞB.
14
İlkadım 55 Gençlik 
15
Türk Telekom Ankara
16
Sakarya BLD.