facebook twitter instagram
U-13 Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası
28.05.2017
 
Takımımızın da yer aldığı U-13 Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası 28 Mayıs-4 Haziran tarihleri arasında Afyon'da gerçekleşti.
 
U13 ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
 28 Mayıs – 04 Haziran / AFYON
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
TREDAŞ Spor
1
MG Spor
1
Karşıyaka BLD.
1
Belde Spor
2
TOFAŞ
2
Atakent Gençlik
2
Eryaman Yıldızla
2
Barbaros Orta O.
3
Başkent Bask.
3
Samsun Anakent
3
Galatasaray
3
Beşiktaş
4
Anadolu Efes
4
Borusan Otomotiv
4
1903 Spor
4
Baskets
E GRUBU
F GRUBU
G GRUBU
H GRUBU
1
Mavişehir Gençlik
1
Acıbadem Üni.
1
Darüşşafaka D.
1
Örnek Kolej
2
Açı Gençlik
2
Sistem Koleji
2
Bandırma Kırmızı
2
Fenerbahçe
3
Armada Gençlik
3
Karşıyaka
3
TED Ankara Kolejliler
3
ANKBask.İhtisas
4
Gaziantep GNÇ.
4
Gelişim Gençlik
4
DSİ Spor
4
Uğur Spor
 
S
G GRUBU TAKIM
O
G
M
A
Y
İçP
İçA
PUAN
1
Darüşşafaka Doğuş
3
3
0
232
143
0
0
6
2
Bandırma Kırmızı
3
2
1
213
158
0
0
5
3
TED Ankara Koleji
3
1
2
149
198
0
0
4
4
Diyarbakır DSİ Spor
3
0
3
131
226
0
0
3
 
 
28 Mayıs Pazar
Afyonkarahisar Spor Kompleksi A
A
11:00
TREDAŞ Spor - TOFAŞ
68 - 50
A
13:00
Başkent Basketbol - Anadolu Efes
38 - 98
B
15:00
MG Spor - Atakent Gençlik
54 - 58
B
17:00
Samsun BŞB. Anakent - Borusan Otomotiv
58 - 72
Afyonkarahisar Spor Kompleksi B
C
11:00
Karşıyaka Belediye – Eryaman Yıldızları
50 - 54
C
13:00
Galatasaray – 1903 Spor
64 - 36
D
15:00
Belde Spor – Barbaros Orta Okulu
30 - 46
D
17:00
Beşiktaş - Baskets
42 - 35
Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu
E
11:00
Mavişehir Gençlik – Açı Gençlik
53 - 46
E
13:00
Armada Gençlik – Gaziantep Gençlik ve Spor
63 - 57
F
15:00
Acıbadem Üniversitesi – Sistem Koleji
59 - 69
F
17:00
Karşıyaka – Gelişim Gençlik
41 - 36
Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu
G
11:00
Darüşşafaka Doğuş – Bandırma Kırmızı
80 - 63
G
13:00
TED Ankara Koleji – Diyarbakır DSİ Spor
69 - 53
H
15:00
Örnek Kolej - Fenerbahçe
57 - 80
H
17:00
Ankara Basketbol İhtisas – Uğur Spor
37 - 71
29 Mayıs Pazartesi
Afyonkarahisar Spor Kompleksi B
B
11:00
Atakent Gençlik - Samsun BŞB. Anakent
48 - 60
B
13:00
Borusan Otomotiv - MG Spor
83 - 30
A
15:00
TOFAŞ - Başkent Basketbol
52 - 48
A
17:00
Anadolu Efes - TREDAŞ Spor
66 - 61
Afyonkarahisar Spor Kompleksi A
D
11:00
Barbaros Orta Okulu - Beşiktaş
45 - 69
D
13:00
Baskets - Belde Spor
49 - 48
C
15:00
Eryaman Yıldızları - Galatasaray
32 - 90
C
17:00
1903 Spor - Karşıyaka Belediye
64 - 44
Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu
F
11:00
Sistem Koleji - Karşıyaka
37 - 57
F
13:00
Gelişim Gençlik - Acıbadem Üniversitesi
83 - 41
E
15:00
Açı Gençlik - Armada Gençlik
54 - 51
E
17:00
Gaziantep Gençlik ve Spor - Mavişehir Gençlik
24 - 74
Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu
H
11:00
Fenerbahçe - Ankara Basketbol İhtisas
88 - 35
H
13:00
Uğur Spor - Örnek Kolej
56 - 64
G
15:00
Bandırma Kırmızı - TED Ankara Koleji
71 - 32
G
17:00
Diyarbakır DSİ Spor - Darüşşafaka Doğuş
32 - 78
30 Mayıs Salı
Afyonkarahisar Spor Kompleksi A
A
11:00
TREDAŞ Spor - Başkent Basketbol
57 - 44
A
13:00
TOFAŞ - Anadolu Efes
72 - 89
B
15:00
MG Spor - Samsun BŞB. Anakent
41 - 57
B
17:00
Atakent Gençlik - Borusan Otomotiv
52 - 82
Afyonkarahisar Spor Kompleksi B
C
11:00
Karşıyaka Belediye – Galatasaray
28 - 62
C
13:00
Eryaman Yıldızları – 1903 Spor
26 - 72
D
15:00
Belde Spor – Beşiktaş
61 - 49
D
17:00
Barbaros Orta Okulu - Baskets
46 - 48
Afyonkarahisar Mustafa Abi Spor Salonu
E
11:00
Mavişehir Gençlik – Armada Gençlik
68 - 34
E
13:00
Açı Gençlik – Gaziantep Gençlik ve Spor
66 - 37
F
15:00
Acıbadem Üniversitesi – Karşıyaka
48 - 46
F
17:00
Sistem Koleji – Gelişim Gençlik
35 - 62
Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu
G
11:00
Darüşşafaka Doğuş – TED Ankara Koleji
74 - 48
G
13:00
Bandırma Kırmızı – Diyarbakır DSİ Spor
79 - 46
H
15:00
Örnek Kolej - Ankara Basketbol İhtisas
76 - 51
H
17:00
Fenerbahçe  – Uğur Spor
85 - 39