facebook twitter instagram
    HABERLER    Haber Arşivi    2017    TBL Federasyon Kupası
TBL Federasyon Kupası
18.09.2017
 

Türkiye Basketbol Ligi Federasyon Kupası’nda karşılaşmalar 18-23 Eylül tarihleri arasında oynanacak.

Atatürk Spor Salonu, Kepez Turgut Özal Spor Salonu ve Antalya Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşmalarda; A Grubu’nda Akhisar Belediye, Ankara DSİ, Bakırköy Basket, Halk Enerji TED Ankara Kolejliler, Karesi Spor ve Samsun BŞB Anakent mücadele edecek. B Grubu’nda Bahçeşehir Koleji, Bandırma Kırmızı, Düzce Belediye, Petkim, Selçuklu Belediye ve Türk Telekom, C Grubu’nda ise Afyon Belediye, Antalyaspor, Bursaspor Durmazlar, İstanbulspor Beylikdüzü, OGM Orman Gençlik ve Yalova Group Belediye, takımları mücadele edecek.

  

A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
1
Akhisar BLD.
1
Türk Telekom
1
Antalyaspor
2
Samsun BŞB. Anakent
2
Düzce Belediye
2
OGM Orman Spor
3
Bakırköy Basket
3
PETKİM Spor
3
Yalova Group BLD.
4
Karesi Basketbol
4
Selçuklu Belediye
4
İstanbulspor B.
5
Ankara DSİ
5
Bahçeşehir Koleji
5
Bursaspor Durmazlar
6
Halk Enerji TED Ankara Kolejliler
6
Bandırma Kırmızı
6
Afyon Belediyesi

 

18 Eylül 2017

Antalya Atatürk Spor Salonu
A
13:00
Akhisar Belediye – Samsun BŞB. Anakent
76 - 75
A
15:15
Bakırköy Basket – Karesi Basketbol
75 - 84
A
17:30
Ankara DSİ – Halk Enerji  TED Ankara Kolejliler
78 - 68
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
B
13:30
Türk Telekom – Düzce Belediye
52 - 75
B
15:45
PETKİM Spor – Selçuklu Belediye
64 - 74
B
18:00
Bahçeşehir Koleji – Bandırma Kırmızı
73 - 55
Antalya Spor Salonu
C
14:00
Antalyaspor – OGM Orman Spor
62 - 56
C
16:15
Yalova Group Belediye – İstanbulspor Beylikdüzü
59 - 94
C
18:30
Bursaspor Durmazlar – Afyon Belediyesi
75 - 79
19 Eylül 2017

Antalya Atatürk Spor Salonu
A
13:00
Samsun BŞB. Anakent - Bakırköy Basket
80 - 95
A
15:15
Karesi Basketbol - Ankara DSİ
62 - 80
A
17:30
Halk Enerji TED Ankara Kolejliler - Akhisar Belediye
88 - 94
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
B
13:30
Düzce Belediye - PETKİM Spor
77 - 81
B
15:45
Selçuklu Belediye - Bahçeşehir Koleji
65 - 87
B
18:00
Bandırma Kırmızı - Türk Telekom
49 - 78
Antalya Spor Salonu
C
14:00
OGM Orman Spor - Yalova Group Belediye
71 - 77
C
16:15
İstanbulspor Beylikdüzü - Bursaspor Durmazlar
61 - 73
C
18:30
Afyon Belediyesi - Antalyaspor
59 - 76

20 Eylül 2017

Antalya Atatürk Spor Salonu
A
13:00
Ankara DSİ - Bakırköy Basket
-
A
15:15
Samsun BŞB. Anakent - Halk Enerji TED Ankara Kolejliler
-
A
17:30
Akhisar Belediye - Karesi Basketbol
-
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
B
13:30
Bahçeşehir Koleji - PETKİM Spor
-
B
15:45
Düzce Belediye - Bandırma Kırmızı
-
B
18:00
Türk Telekom - Selçuklu Belediye
-
Antalya Spor Salonu
C
14:00
Bursaspor Durmazlar - Yalova Group Belediye
-
C
16:15
OGM Orman Spor - Afyon Belediyesi
-
C
18:30
Antalyaspor - İstanbulspor Beylikdüzü

22 Eylül 2017

Antalya Atatürk Spor Salonu
A
13:00
Karesi Basketbol - Samsun BŞB. Anakent
-
A
15:15
Bakırköy Basket - Halk Enerji TED Ankara Kolejliler
-
A
17:30
Akhisar Belediye - Ankara DSİ
-
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
B
13:30
Selçuklu Belediye - Düzce Belediye
-
B
15:45
PETKİM Spor - Bandırma Kırmızı
-
B
18:00
Türk Telekom - Bahçeşehir Koleji
-
Antalya Spor Salonu
C
14:00
İstanbulspor Beylikdüzü - OGM Orman Spor
-
C
16:15
Yalova Group Belediye - Afyon Belediyesi
-
C
18:30
Antalyaspor - Bursaspor Durmazlar

23 Eylül 2017

Antalya Atatürk Spor Salonu
A
13:00
Halk Enerji TED Ankara Kolejliler - Karesi Basketbol
-
A
15:15
Bakırköy Basket - Akhisar Belediye
-
A
17:30
Samsun BŞB. Anakent - Ankara DSİ
-
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
B
13:30
Bandırma Kırmızı - Selçuklu Belediye
-
B
15:45
PETKİM Spor - Türk Telekom
-
B
18:00
Düzce Belediye - Bahçeşehir Koleji
-
Antalya Spor Salonu
C
14:00
Afyon Belediyesi - İstanbulspor Beylikdüzü
-
C
16:15
Yalova Group Belediye - Antalyaspor
-
C
18:30
OGM Orman Spor - Bursaspor Durmazlar
-