facebook twitter instagram
    HABERLER    Haber Arşivi    2009
2009


TED Ankara Kolejliler Basketbol Sponsorunu Buldu
Basketbolun ekolü TED Ankara Kolejliler, Optimum Alışveriş Merkezi’yle anlaşmaya vardı. Lacivert – kırmızılı ekibin basketbol takımları artık optimum adı altında sahaya çıkacak.

Çavuşoğlu'yla Yeniden
İBA Kimya TED Ankara Kolejliler A Bayan Voleybol takımı antrenör Yusuf Çavuşoğlu’yla yeniden masaya oturdu. Gelecek sezon da İBA Kimya sponsorluğunda ligdeki yoluna devam edecek olan TED Ankara Kolejliler, başarı serüvenine bir yenisini daha eklemek için şimdiden kolları sıvadı. Kolejli ekip, A Bayan Voleybol takımı antrenörlük koltuğunu yeniden Mehmet Yusuf Çavuşoğlu’na veririken, yardımcı antrenörlüğe ise eski voleybolcu Taylan Topaloğlu’nu getirdi.

Davut Güngör Kolejliler'i Bırakmadı
Geçtiğimiz sezon çizdiği başarılı grafikle bölgesel ligden terfi etmeyi başaran OPTİMUM TED Ankara Kolejliler A Bayan Basketbol Takımı, antrenör Davut Güngör’le yeniden anlaşmaya vardı

Küçük Kurbağa'nın Başarısı
TED Ankara Kolejli sporcular İpek Akşin ile Caner Atasever, “Modern Pentatlon Federasyonu Yıldız B yaş kategorisi Balkan Şampiyonası Seçmeleri”nde Türkiye Şampiyonu oldu.

Yoldaş OPTİMUM TED Ankara Kolejliler’i Tercih Etti
Başkent ekibi Kaan Memişoğlu ve İbrahim Daloğlu transferinden sonra Enes Yoldaş’ı da kadrosuna dahil etti.

Şampiyonluk Kürsüsünden İnmeyen Kolejliler
TED Ankara Kolejliler’in başarılı karatecileri yine kürsüden inmedi. Kolejli sporcular Ece Yaşar son 4, Ali Gökhan Alkan ise son 2 Türkiye Şampiyonası’nın şampiyonu unvanını kimseye bırakmadı.

İBA Kimya'dan Destek Devam
Bayan voleybolunda Başkent’i başarıyla temsil eden TED Ankara Kolejliler İBA Kimya’yla sözleşme yeniledi

Balkan Şampiyonu
Her yıl Balkan ülkeleri arasında organize edilen “Balkan Şampiyonası”nda Yıldız A kategorisinde Kolejli Milli sporcu Tuğçe Çime Balkan Şampiyonu oldu
1 2 3 4 5 6 7 8 9